Dana 19. maja 2026. godine, učenici odjeljenja Va i Vb proveli su nezaboravan dan u prirodi posjetivši Jelen park. Izlet je organizovan s ciljem da se kroz igru i istraživanje dodatno upoznamo sa svijetom životinja i značajem očuvanja naše okoline.
Naš obilazak je započeo edukativnim šetnjama kroz park, gdje smo imali priliku da iz blizine posmatramo životinje i naučimo mnogo zanimljivosti o njihovom staništu, navikama i ishrani. Učenici su bili veoma radoznali, a njihova brojna pitanja pokazala su istinsku zainteresovanost za prirodu.
Nakon edukativnog dijela, park se pretvorio u veliku zonu za igru! Organizovane su sportske aktivnosti i igre na otvorenom, gdje su učenici Va i Vb pokazali timski duh, fer-plej i odličnu saradnju. Smijeh, trka i druženje na svježem zraku bili su savršen način da se opustimo od školskih obaveza.
Sretni i puni novih utisaka, vratili smo se kući noseći sa sobom lijepe uspomene. Ovakvi trenuci su dragocjeni jer grade prijateljstva i uče nas da volimo i poštujemo svijet oko sebe. Hvala svima koji su učestvovali u ovom lijepom danu!